Ruud Verkuijlen (VVD Hilversum) over de Kleine Drift-situatie:

“Geweld en discriminatie zijn onacceptabel. Wij betreuren het dat de spanningen in de Kleine Drift-buurt zo hoog opgelopen zijn en dat mw. Emanuels het doelwit is geworden van racistische straatterreur. Als woordvoerder veiligheid heb ik korte lijnen met de burgemeester, politie en jeugdboa’s over de aanpak van deze situatie. Uitgangspunt is voor de VVD altijd dat onze inwoners vrij en veilig moeten kunnen werken, wonen en leven. Als dat niet kan, dan is het alle hens aan dek.
In het verleden heeft burgemeester Broertjes laten zien niet bang te zijn voor een voortvarende aanpak. Wij hebben er vertrouwen in dat hij ook hier zal doorpakken. Zoals gezegd volg ik namens de VVD-fractie alle ontwikkelingen op de voet en met de positief-kritische houding die u van ons gewend bent. Naast het verhogen van de inzet van jeugdboa’s, is een instrument als ‘cameratoezicht’ wat ons betreft zeker bespreekbaar, dit heeft op andere plekken goed gewerkt.”