Op 5 maart 2019 organiseren wij een avond voor liberale vrouwen in de Gooi & Vechtstreek. We vinden het leuk om elkaar op een informele manier te ontmoeten. En om andere vrouwen in ons gebied enthousiast te maken voor de politiek.

We zouden het daarom leuk vinden als je komt op dinsdag 5 maart en ook een vrouw meeneemt die nog niet lid/actief is binnen de VVD.

De avond duurt van 20.00 – 21.30 uur en is in De Jonge Haan (‘s-Gravelandseweg 62, Hilversum). Het eerste gedeelte staat in het teken van de verkiezingen op 20 maart (Provinciale Staten en Waterschappen). En in het tweede gedeelte komt Nicole Cuppens wat vertellen over kledingadvies gericht op kleuren.

Ben je erbij op 5 maart?

Met vriendelijke groet,
Miriam van Meerten (kandidaat PS #2)
Diana van Daalen (raadslid Hilversum)
Marjolein Groot Koerkamp (kandidaat WS #2)