Deze week stond er een groot artikel in de Gooi- en Eemlander voortkomend uit een interview dat de krant bij mij afnam. Het artikel besteedt aandacht aan ultra-diepe geothermie. Ook wijst het erop, dat als wij niet snel in ons mooie Gooi een oplossing vinden om op een acceptabele manier grote hoeveelheden betrouwbare energie op te wekken, wij wel eens klem zouden kunnen komen te zitten.

Iedere regio moet immers van het Rijk zijn bijdrage leveren, wij dus ook. Als we niet snel aan de bal komen, komt het straks neer op het enige wat men kent; windturbines en zonnepanelen. Maar daar is helemaal geen plek voor, tenzij je de hei vol zou leggen. En dat willen we niet. Het is tijd om groter te denken.

Iedereen heeft altijd de mond vol over innovatie, maar als het op de stoep ligt is iedereen toch bang voor het onbekende. Ons appèl: durf eens door te pakken!

Klik hier voor het hele artikel.

Hidde Fennema
Fractie VVD Hilversum
Woordvoerder Bereikbaarheid & Duurzaamheid | 06 – 41 389 404 | hiddefennema@vvdhilversum.nl