Het klinkt als klein bier, en misschien is het dat ook wel, maar het zijn de kleine dingen die ’t ‘m doen. Of die ’t ‘m niet doen. Ik had nog zó opgelet bij de informatie-avond van het HOV project.

De verbetering van de rotonde Gijsbrecht / Utrechtseweg is namelijk onderdeel van het HOV project. En in de presentatie stond dat de rotonde zou worden afgesloten in de zomervakantie. Dat bleek echter de zomervakantie zoals het busschema die hanteert, en niet zoals de inwoners van Hilversum die kennen. Het busschema wordt namelijk al een week eerder aangepast, en dus ging de rotonde dicht terwijl heel Hilversum nog aan het werk was. Met een verkeersinfarct tot gevolg.

Nu levert dit soort afsluitingen altijd problemen op, maar als de helft van de forensen al op vakantie is, is het toch een flink stuk minder. Wel heb ik de wethouder er op gewezen. Helaas was het toen we er achter kwamen al te laat. Ik zal de volgende keer beter moeten doorvragen!

Hidde Fennema
Raadslid VVD | hiddefennema@vvdhilversum.nl | 06-41389404