Vandaag heeft Wimar Jaeger bekend gemaakt dat hij terugtreedt als wethouder.

De afgelopen 6 jaar hebben wij intensief en in goede harmonie samengewerkt, met veel enthousiasme en energie voor een welvarend Hilversum. Wij hebben begrip voor de persoonlijke afweging die de heer Jaeger maakt en zullen zijn drive missen.

Het vertrek van Wimar Jaeger betekent vanzelfsprekend dat er nu in de coalitie gekeken moet worden hoe en door wie zijn portefeuilles worden overgenomen. Hierover worden nu gesprekken gevoerd.

Wij hopen snel meer duidelijkheid te hebben, want er staan grote onderwerpen op stapel, die niet kunnen blijven liggen. Niet in de laatste plaats de Omgevingsvisie Hilversum2040 en het Sleutelgebied. Om deze onderwerpen goed voor te bereiden voor de gesprekken in en met de raad, is een College op sterkte nodig.

Frits Vogel
Fractievoorzitter VVD Hilversum