Digitale Algemene Ledenvergadering van de Hilversumse VVD
Donderdag 12 november 20.00 uur (online inloop vanaf 19.45 uur)

Begin juli was er de hoop en verwachting dat in het najaar de ALV weer ‘in het echt’ kon plaatsvinden. Helaas dwingt de huidige besmettingsgolf ons weer tot vooral thuisblijven en het vermijden van grote groepen. Daarom kan ook de ALV niet fysiek plaatsvinden.

Om elkaar toch te kunnen zien en horen is de ALV op donderdag 12 november digitaal. De leden krijgen de benodigde link voor de vergadering toegestuurd. De vergadering start om 20.00 uur met de mogelijkheid om vanaf een kwartier voor aanvang in te loggen.

Op 6 november publiceert de landelijke VVD het verkiezingsprogramma voor de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2021. Leden krijgen de mogelijkheid om hierop via de Hilversumse VVD amendementen in te dienen. De procedure hiervoor wordt eveneens 6 november bekend gemaakt per a-mail naar de leden.

Aanmelden voor deze ALV is noodzakelijk voor het verkrijgen van de benodigde link. Stuur hiervoor een e-mail aan de secretaris.

Gerard Ekelmans
Secretaris@vvdhilversum.nl