De coronacrisis heeft grote impact op de samenleving. In de gemeenteraad heeft de VVD gepleit voor aandacht voor beweegarmoede. Naast directe actie op zorg en financieel vlak, is voldoende bewegen een prioriteit voor de Hilversumse VVD. Vooral bij jongeren is de beweegactiviteit gedaald, met name door het sluiten van sportverenigingen en andere recreatievoorzieningen.
 
De VVD steunt het plan van het college om jongeren tussen 12 en 23 jaar te faciliteren met bruisend scala aan activiteiten op het gebied van sport, cultuur en ontmoeting. Het is ontzettend belangrijk dat jongeren hun energie op een positieve manier kwijt kunnen, leren samenwerken en in staat worden gesteld om talenten te ontdekken en ontwikkelen.
 
Tobias Westerneng
Woordvoerder Sport, Onderwijs, Welzijn, Werk & Inkomen
 
Lees hier hoe de Gooi & Eembode hier over schrijft